reklamı kapat

POPÜLER

daredevil marvel

Marvel cephesinde Daredevil ve diğerleri için umut var!

Netflix, Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizileri birer birer iptal ediyor. Ancak Disney cephesinden gelen son açıklamayla birlikte Daredevil ve diğerleri için umut olduğunu söyleyebiliriz!

Kısaca durumu özetlemek gerekirse, Marvel stüdyoları geçtiğimiz yıllarda The Defenders üyelerinin televizyon haklarını Netflix’e devretmişti. Uzun süre boyunca a Daredevil başta olmak üzere Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage ve The Punisher’ın hikayelerini seyrettik. Fakat aradan geçen zamanla birlikte bu kahramanlara olan ilgi azaldı. Önce The Defenders’ın ikinci sezonunun olmayacağı açıklandı. Ardından sırasıyla Iron Fist, Luke Cage ve Daredevil‘ı iptal etti. Muhtemelen Jessica Jones ve The Punisher da yeni sezonları yayınlandıktan sonra iptal edilecek. Fakat bu kahramanlar için umut var gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranlar Daredevil ve diğer kahramanların maceralarına Disney’in kurmaya hazırlandığı internet platformunda devam etmesini istiyordu. Şimdiye kadar bunun mümkün olmadığına dair haberler okuyorduk. Disney+‘ın başındaki Kevin Mayer ise yüzümüzü güldürecek sözler sarf etti: “Netflix’teki Marvel dizilerinin hepsi oldukça yüksek kaliteli işler. Henüz bu konu gündeme gelmedi fakat Disney+’a gelmeleri ihtimal dahilinde diyebilirim.” Umuyoruz bu umut veren açıklamanın ardından Disney, The Defenders hayranlarını yarı yolda bırakmaz.

İlginizi çekebilir

Daredevil 3. sezon videosu