reklamı kapat

POPÜLER

iron fist

Marvel hayranlarından Iron Fist imza kampanyası

Netflix’in Marvel çizgi romanlarından uyarladığı Iron Fist dizisine devam etmeme kararı aldığı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Bu kararın üzüntüsünü yaşayan hayranlar diziyi kurtarmak için imza kampanyası başlattı.

Kısaca özetlemek gerekirse Netflix, Marvel ile ortaklaşa ekrana taşıdığı projelerin gidişatlarını yakından takip ediyor. İlgi görmediğine kanaat getirdiği yapımlara da devam etmeme kararı alıyor. Bunlardan ilki Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist‘i buluşturan The Defenders olmuştu. Netflix bu dizinin Facebook sayfasını bambaşka bir amaçla kullanmaya başlayınca ikinci sezonun gelmeyeceği netlik kazanmıştı. Ardından başrolünde Finn Jones’un yer aldığı Iron Fist’in üçüncü sezonunun olmayacağı açıklandı. Karşımızda çok eleştirilen bir dizi olduğu için izleyicilerin büyük bir kısmı bu kararı yadırgamadı. Fakat Danny Rand’in maceralarını seyretmeye devam etmek isteyen bir kesim var!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Iron Fist seven Marvel hayranları change.org üzerinden “Iron Fist’i geri getirin!” kampanyası düzenliyor. Melissa Hodge tarafından başlatılan kampanyanın açıklamasında Netflix’in iptal kararıyla büyük bir hata yaptığı ve Danny Rand‘in hikayesinin devam etmesi gerektiği söyleniyor. Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage de olumsuz eleştiriler aldı fakat iptal edilmedi deniyor. Elbette bu kampanya Netflix‘in fikrini değiştirir mi, bilinmez. Fakat isterseniz imza kampanyasına buradan katılabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon videosu