reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Marvel dizileri

Netflix, Marvel dizilerinin kaderini açıkladı

Disney’in yeni çevrim içi servisi kapıdayken, Netflix platformdaki popüler Marvel dizileri konusunda yeni bir açıklama yaptı.

Bildiğiniz gibi Disney, Captain Marvel ile kendi çevrim içi yayın servisini hayata geçireceğini açıkladı ve Netflix lisanslarını yenilemeyeceğini belirtti. Bu da platformda yayınlanan Marvel filmleri, Star Wars yapımları gibi popüler içeriklerin pek çoğunun artık orada yer almayacağı anlamına geliyor. Peki ama firma ile anlaşmalı Marvel dizileri? Netflix orijinalleri arasında yer alan bu diziler için ilk etapta “devam edecek” açıklaması yapılmıştı. Ancak Iron Fist’in 3. sezonunun gelmeyeceği söylenince dedikodular yine baş gösterdi. Inverse‘e konuşan içerik sorumlusu Ted Sarados ise dedikodulara nihai cevabı verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Marvel dizileri devam edecek

Sarandos’un açıklaması şu şekilde: “O dizilerin iptali bize bağlı ve biz şu ana kadarki performanslarından hayli memnunuz.

Görünen o ki firma Disney ile iş birliğine devam edecek. Iron Fist’in iptali ise sadece dizinin performansıyla alakalı gibi görünüyor. Her ne kadar Iron Fist iptal edilse de karakterin diğer dizilerde görünme ihtimali olduğu da belirtildi. Gerçi Defenders 2. sezon için de hala bir haber yok.

Öte yandan diğer dizilerde işler iyi gidiyor gibi görünüyor. Aralarında en sevileni Daredevil 3. sezon bölümlerini 19 Ekim’de yayınlayacak. Sarandos’un açıklaması ışığında Luke Cage ve Jessica Jones da yeni bir sezonla dönebilir. Tabii müjdeli haberini beklediğimiz Punisher da öyle…

İlginizi çekebilir

Daredevil 3. sezon fragmanı