reklamı kapat

POPÜLER

Netflix iptal edilen Marvel dizileri

Netflix’in iptal edilen Marvel dizileri için umutlandıran açıklama

Punisher 3. sezon için henüz kararını veremeyen Netflix, Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist olmak üzere üç Marvel dizisi için iptal kararı açıklamıştı. Ancak bu diziler için yolun sonu olmayabilir.

Disney’in çevrim içi servisini yayına sokacağı haberleriyle beraber geçtiğimiz yıl Netflix cephesindeki Marvel dizileri bir bir iptal edilmeye başlanmıştı. Iron Fist iptaliyle başlayan bu kararlar zincirini Luke Cage ve Daredevil izledi. Punisher 3. sezon içinse Netflix henüz bir açıklama yapmadı. Yakın zamanda ikinci sezonunu izlediğimiz dizinin, üçüncü sezon onayı alması ise ne yazık ki beklenmiyor. Aynı şekilde Jessica Jones için de resmi bir açıklama yok ancak hayranlar umutlu değil. Bu dizilerin geri gelme ihtimaliyle ilgili yeni bir açıklama ise Marvel Television departmanının Başkan Yardımcısı Jeph Loeb’den geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Diziler geri dönerse şaşırmam”

Loeb’un Decider‘a yaptığı açıklama şu şekilde: “Bu dizilerden herhangi biri geri dönerse şaşırmam. Bu dizinin yapımcısına, oyuncuların uygunluğuna ve pek çok farklı sebebe bağlı. Bizim dizilerimiz reyting yüzünden kaldırılan diziler değil. Bu yapımların iptal edilmesinin çok farklı sebepleri var. Bu sebeplerle ilgili konuşamam.

Dizilerin Disney+ için “diriltilme” ihtimali net olmamakla beraber, yapımlar bambaşka bir platformda da karşımıza çıkabilir. Loeb’in bu açıklamasından kısa süre önce Hulu Marvel’ın iptal edilen dizilerini geri getirebileceklerini belirtimişti. Bu konuda hevesli olan Hulu, Marvel’ın çatısı altındaki pek çok yapıma sıcak baktığının da altını çizmişti. Yakın zamanda Marvel’la Howard The Duck’ın da aralarında olduğu 4 yetişkin animasyonu ve The Offenders animasyonu için anlaşmaya varan Hulu’nun yüzde 60’lık hissesinin Disney’de olduğunu da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Punisher 2. sezon tanıtımı