reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon filmi Detective Pikachu fragman

Aksiyonu müjdeleyen Detective Pikachu tanıtımı [İzle]

Ryan Reynolds’ın seslendirdiği Pokemon filmi Detective Pikachu, yeni kısa tanıtımıyla karşımızda. Bulbasaur tasarımına daha yakından bakabildiğimiz fragman, Charizard ile aksiyon sahnesini detaylandırıyor.

10 Mayıs’ta vizyona girecek olan Detective Pikachu, yeni fragmanıyla Pokemon evreninin kapılarını aralıyor. Deadpool yıldızı Ryan Reynolds tarafından seslendirilen Pikachu’ya Justice Smith’in Tim Goodman rolünde eşlik ettiği film bizi aksiyon ve heyecan dolu bir maceraya davet ediyor. Pokemon’ların hayli gerçekçi tasarımlarıyla karşımıza çıkan filmin yeni tanıtımında Bulbasaur’ların tasarımlarını daha yakından görmek mümkün olurken kısa sahnelerde Charmander, Doduo, Lickitung gibi Pokemon’lar da etrafta dolanırken görülebiliyor. Mr. Mime sorgusundan sahneler içeren fragmanda Pikachu’yla Charizard arasında ciddi bir aksiyon sahnesi olduğu da gözlerden kaçmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detective Pikachu neyi konu alıyor?

Filmde eski bir pokemon eğitmeni olan Tim Goodman (Justice Smith), bir kazada kaybolan babası Harry Goodman’ın peşine düşüyor. Gerçeği bulmak için Ryme City’ye gelen Tim, babasının eski yardımcısı olan Detective Pikachu ile tanışıyor. İkili Harry’nin gizemli kayboluşu üzerine beraber çalışmaya başlarken, macera da kapsamını genişletiyor.

Yer yer duygusal, yer yer komik bir macera izleyeceğimiz filmin yönetmen koltuğunda Rob Letterman oturuyor. İlk nesil Pokemon’larla adeta nostalji yaşatacak film 10 Mayıs‘ta büyük gişe beklentisiyle vizyondaki yerini alacak. Filmin yayınlanan yeni kısa fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.