reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu

Detective Pikachu Pokemon sayısıyla şaşırtıyor

Başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı Detective Pikachu sonunda izleyici karşısına çıkıyor. Film beyaz perdeye taşıdığı Pokemon sayısıyla şaşırtacak gibi görünüyor.

Pokemon pek çoğumuzda nostaljik hisler yaratıyor. Ash Ketchum ve Pikachu’nun maceralarıyla büyüyen nesil şimdi Detective Pikachu filmini izlemeye hazırlanıyor. Aynı isimli oyundan sinemaya aktarılan film eleştirmenler tarafından çok beğenilmese de, bu dünyanın hayranlarını memnun etmeyi başardı. Detective Pikachu’yu Ryan Reynolds’ın seslendiriyor olması da filme ekstra bir artı katıyor diyebiliriz. Beyaz perdedeki yerini alan bu filmin sadece en sevdiğimiz Pokemon’u sinemaya taşımakla kalmıyor. Pek çok sevilen Pokemon’u da karşımıza çıkartıyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Rob Letterman kaç Pokemon’un izleyici karşısına çıkacağını şu sözlerle açıkladı:

“Yanlış cevap vermekten çekininiyorum. Sanırım Detective Pikachu filminde 54 farklı Pokemon var fakat bu sayının yanlış olması da mümkün. Çünkü bir noktada ipin ucunu kaçırdım. Benim için yeniden kontrol edebilir misiniz? İzleyiciler daha şimdiden kaç farklı Pokemon olduğunu saymayı planlıyor bu yüzden yanlış yanıt vermekten korkuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rob Letterman çok emin olmasa da, Detective Pikachu gerçekten 54 farklı Pokemon‘u ele almaya hazırlanıyor. Elbette bu dünyada çok daha fazla Pokemon’un yer aldığını biliyoruz. Ancak isminde direkt Pikachu yer alan bir filmin diğerlerini görmezden gelmiyor olması, bizleri fazlasıyla memnun ediyor. Bakalım ortaya çıkan film de memnuniyet yaratacak mı?

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı