reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 için yeni kamera açıklaması

Samsung Galaxy Note 10, dün firmanın yeni kamera sensörünü kullanabilir haberleriyle gündeme gelmişti. İşte bu konuda yeni bir açıklama yapıldı.

Advertisement

4G ve 5G destekli standart Galaxy Note 10 ile 4G ve 5G destekli Galaxy Note 10 Pro modelleri merakla bekleniyor. Bu modeller kamera konusunda oldukça iddialı olacak. Çünkü modellerden Note 10 Pro, kaynakların aktardığı kadarıyla yeni tanıtılan 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 kamera sensörünü kullanacak. Normal Galaxy Note 10 modelinde ise yine yeni tanıtılan 48 megapiksel ISOCELL Bright GM2 kamera sensörünün yer alacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ancak bu bilgilerin geldiği kaynaklar çok sağlam değil. Samsung’a yönelik hemen her söylediği doğru çıkan Ice Universe, yaptığı açıklamada Galaxy Note 10’un 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 kullanmayacağını belirtiyor. Bu açıklamanın üstü maalesef biraz kapalı. Burada genel bir yorum yapmış olabilme ihtimali bulunan Ice Universe, eğer öyleyse Samsung Galaxy Note 10 Pro‘da da bu sensörün kullanılmayacağını belirtmiş bu olabilir. Bu gerçek üzücü duruyor çünkü 64 megapiksel yeni sensör görüntü kalitesi açısından ciddi iyileştirmeler getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi çok dikkat çekecek

Güçlerini satıldıkları yere göre Snapdragon 855 ya da Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlar, firmanın güncel teknik geliştirmelerini ve tasarım dilini taşıyacaklar. Bildiğiniz üzere kendisine has bir kullanıcı kitlesi bulunan Note serisi, bakalım yeni jenerasyonda da ses getirmeyi başarabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Kitap ayarıca kadar ince okuma ışığı