reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Xiaomi Redmi Note 8 Pro için sevindiren kamera detayı

Normal Xiaomi Redmi Note 8 ile beraber yolda bulunan Redmi Note 8 Pro, kamera konusunda kişileri kesinlikle üzmeyecek gibi görünüyor.

Redmi Note 8 ile beraber 29 Ağustos tarihinde tanıtılacak denilen Xiaomi Redmi Note 8 Pro, yayımlanan yeni bir postere ve resmi ağızdan gelen açıklamaya göre kesin olarak arkasında üçlü bir kamera sistemi barındırıyor. Dikey olarak merkeze konumlandırılan bu kamera sistemi, aşağıda görebileceğiniz üzere dörtlü gibi görünüyor. Ancak en alttakinin kamera değil parmak izi sensörü olduğu söyleniyor. Bu üçlü kamera sisteminin merkezinde ise Samsung imzalı 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 sensörü yer alıyor. Bu açıdan kamera konusunda çok iddialı olan telefon, Redmi’ler içerisinde en iyi görüntü kalitesini getirecek ve K20 ailesini dahi geride bırakacak gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 8 Pro kamerası için Samsung çok iddialı

Samsung’un ciddi fark yaratacağını belirttiği bu 1/1.72 inç boyutundaki sensör, hatırlamak adına 9216×6912 piksellik fotoğraflar çekilebiliyor. Piksel birleştirme teknolojisi ile düşük ışıklı ortamlarda yüksek fotoğraf kalitesi sağlayan ve yüksek renk doğruluğu getiren sensör, akıllı ISO sistemiyle parlak alanları patlatmadan koyu / gölge alanlardaki kumlamayı azaltabiliyor. Düşük ışıkta çözünürlüğü 16 megapiksel seviyesine çekerek temiz ve aydınlık görüntüler sunacak ISOCELL Bright GW1 isimli sensör, gerçek zamanlı Hibrit 3D HDR teknolojisini de bünyesinde barındırıyor.

İlgili Video