reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro’yu gözler önüne seren resmi reklam [İzle]

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro gündemden düşmüyor. Çok yakında tanıtılacak aile için bir resmi reklam videosu da yayımlanmış durumda.

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro, resmi duyuruya göre 29 Ağustos tarihinde tüm detaylarıyla tanıtılıyor. Resmi olarak hemen hemen kesin olarak Türkiye’de de satılacak telefonlar, bu sefer yayımlanan bir reklam videosu ile gündemde bulunuyor. Modeller için yukarıda izleyebileceğiniz reklamı yayımlayan Xiaomi, burada özellikle Note 8 Pro üzerine odaklanıyor. Videoda açıkça arkası görülen telefon, özellikle aşağıda detaylandırdığımız kamera sistemiyle büyük ses getirecek gibi görünüyor. K20 ve K20 Pro’dan sonra gerçekten çok büyük merak uyandıran aile, kısa sıra önce 20 milyon satış rakamının geride bırakan Redmi Note 7 ailesini birçok kalemde geride bırakacak izlenimi oluşturuyor.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 8 ailesine oyun performansı iddialı Helio G90T güç verecek

Resmi bilgilere göre ailenin en üstündeki model olan Note 8 Pro, arkasındaki dörtlü kameranın merkezinde Samsung imzalı 64 megapiksel ISOCELL Bright GW1 kamera taşıyor. Bu kamera ile 25x dijital zoom yapılabileceği belirtiliyor. Tasarımsal olarak normal Note 8 ile beraber damla çentikli bir yapıyla geldiği düşünülen telefon, parmak izi sensörünü dörtlü arka kameranın hemen altında taşıyor. Normal Note 8’in arkasında ise üçlü kamera olacak deniyor. Bu model yüksek ihtimalle 48 megapiksel ISOCELL Bright GM2 ana kamera üstüne kuruluyor. Biliyorsunuz firmanın hali hazırda gerçekten çok yüksek fotoğraf kalitesi veren 48 megapiksel kameralı telefonları bulunuyor.