reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Marvel dünyasından DC filmlerine şaşırtıcı transfer iddiası

Marvel dünyasında Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn’ın DC dünyasına geçiş yapmasının ardından internet dünyasında yeni transfer söylentileri konuşuluyor.

Bildiğiniz gibi Guardians of the Galaxy serisiyle tanıdığımız James Gunn çalkantılı günler yaşadı. Sene önce attığı tweetler sebebiyle kovuldu. Marvel stüdyoları Guardians of the Galaxy 3’ü askıya aldı. Yeni yönetmen arayışı uzun süre devam etse de, aranan kan bulunamadı. Böylece Disney, James Gunn’ı affetmek zorunda kaldı. Fakat yönetmen bu süreçte Warner Bros stüdyolarıyla anlaşma sağladı. Yeniden çekilecek ve The Suicide Squad olarak adlandırılan filmin kamera arkasına geçecek. Yeni söylenti de bu projeyle ilgili çıktı.

Marvel dünyasından yeni transfer iddiaları

The Wrap‘in haberine göre The Suicide Squad filmi için düşünülen yeni karakterlerden biri DC çizgi romanlarından tanıdığımız King Shark. Henüz bu karaktere kimin hayat vereceği bilinmiyor. Fakat söylentiler James Gunn’ın daha önce Guardians of the Galaxy serisinde birlikte çalıştığı Michael Rooker’ı düşündüğü yönünde. Eğer söylentiler doğruysa Marvel dünyasında Yondu karakterine hayat veren oyuncuyu bu sefer King Shark olarak göreceğiz. Bu da MCU’dan DC sinema evrenine yeni bir transfer yaşanacağı anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette henüz kesinleşen hiçbir şey yok. Fakat Marvel dünyasından DC cephesine transferlerin sayısı her geçen gün artıyor gibi görünüyor. Michael Rooker da bu furyada karşımıza çıkan son isim olabilir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı