reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Suicide Squad 2

Guardians of the Galaxy’nin yıldızı Suicide Squad 2’ye göz kırpıyor

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn’ın DC saflarına geçtiği, Suicide Squad 2’nin senaryosunu yazacağı ortaya çıktı. Bunun üzerine Marvel yıldızlarından biri onu takip etmek istediğini açıkladı.

Elveda Guardians of the Galaxy merhaba Suicide Squad 2

Bildiğiniz gibi Marvel ve James Gunn olayı uzun süre gündemi meşgul etti. Yönetmenin 2010 senesinde attığı tweetlerin ucunun pedofiliye varması, Disney ile bağlarının kopmasına neden oldu. Bu olayın patlamasının ardından Guardians of the Galaxy‘nin yıldızları bir araya gelip onun geri dönmesi için imza topladı. Fakat Marvel bu çalışmaların hiçbirini ciddiye almadı. Böylece James Gunn ile Disney arasındaki bağ kopmuş oldu. Bu süreçte stüdyonun bu kararına karşı sesi en çok çıkan isim Dave Bautista olmuştu. James Gunn’ın DC’ye transfer olmasına ilk tepki de ondan geldi. Guardians of the Galaxy’de Drax karakterine hayat veren oyuncu kendi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Haberi paylaşıp hemen üzerine “Nereye imza atıyorum?” diye sordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm yaşananların ardından Dave Bautista artık Disney için çalışmak istemediğini açıklamıştı. Görünen o ki bu açıklamalarında fazlasıyla ciddi! James Gunn’ı nereye giderse takip etmek istiyor. Bakalım Warner Bros. bu fırsatı da değerlendirmek isteyecek mi? Daha da önemlisi Dave Bautista‘nın Marvel ile sözleşmesinden kurtulması mümkün olacak mı?

İlginizi çekebilir