reklamı kapat

POPÜLER

 Robert Downey Jr Captain America

Robert Downey Jr’dan Captain America’ya veda paylaşımı

Iron Man karakteriyle Marvel sevenlerin gönlünde taht kuran Robert Downey Jr, Avengers 4 ile vedaya hazırlanan Captain America için oldukça tatlı bir paylaşımda bulundu.

Artık herkes biliyor, Avengers 4 ile birlikte Marvel Sinematik Evreni‘nde büyük değişiklikler yaşanacak. Hatta Marvel şimdiye kadar yapmadığı bir şey yapıp, bazı karakterlere kalıcı olarak veda edecek. Bu da sevdiğimiz kahramanların ölme ihtimalini gündeme getiriyor. Chris Evans’ın şimdiye kadarki açıklamaları ve paylaşımları da Captain America‘nın öleceğine işaret ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Avengers 4’ün yeniden çekimlerini tamamladıktan sonra duygusal bir paylaşım yapmıştı. Onun üzerine Marvel sevenleri duygulandıran ikinci paylaşım Robert Downey Jr‘dan geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tony Stark karakteriyle özdeşleşen oyuncu Toy Story‘den esinlenen bir çalışma paylaştı. Kahramanların Iron Man ve Captain America kostümlerini giyiyor olması dikkatlerden kaçmadı. Paylaşımın altında ise “Hepimiz asıl şerifin kim olduğunu biliyoruz Chris Evans” sözleri yer aldı. Çalışmanın tepesinde ise “Sonsuzluğa (sonsuzluk savaşına) ve ötesine” sözleri göze çarpıyor.

Açıkçası Captain America‘ya gerçekten veda edecek miyiz, bilmiyoruz. Fakat tüm bu paylaşımlar onun ölümüne kendimizi hazırlamamız gerektiğine işaret ediyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı