reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 mark ruffalo

Mark Ruffalo’nun şakasıyla ortaya çıkan Avengers 4 ismi

Hulk karakteriyle boy gösteren Mark Ruffalo geçtiğimiz günlerde The Tonight Show Starring Jimmy Fallon‘a konuk oldu. Burada yaptığı şakayla isminden söz ettirmeyi başardı. Ancak görünen o ki bu şaka sırasında şimdiye kadar hiç gündeme gelmeyen bir Avengers 4 ismini açıklamış oldu!

Avengers Infinity War‘un finalini ortaya çıktığından beri herkesin odağında Avengers 4 var. Filmde neler olacak, Thanos nasıl alt edilecek ve hangi kahramanlar ölecek diye merak ediyoruz. Fakat bekleyiş devam ederken daha filmin gerçek adını bile öğrenemedik! Bu gizem giderek büyürken Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo ortaya çıktı. Şimdiye kadar ağzından kaçırdığı detaylarla meşhur olan oyuncu bu sefer kendisinin bu özelliğiyle dalga geçti. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon‘da Avengers 4’ün ismini açıkladı fakat bu sahte bilgi biplenmişti. Yani ağzından çıkan hiçbir şeyi duymadık. Elbette bu Marvel hayranlarını durdurmadı. YouTube’da paylaşılan video üzerinde çalışan izleyiciler bip sesini izole etmeyi başardı. Böylece Mark Ruffalo’nun açıkladığı ismin The Last Avenger olduğu anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers 4 iddiaları

The Last Avenger aslında ilk Captain America filmine gönderme yapıyor gibi bir his uyandırıyor. Hatırlarsanız onun ilk filminin adı da The First Avenger‘dı. Bu filmde Steve Rogers’a veda etme ihtimalimiz olduğunu göz önünde bulundurunca isim kulağa çok da saçma gelmiyor. Fakat öte yandan bunun Avengers için bir son olmayacağını biliyoruz. Marvel da aylardır özenle sakladığı ismi bir şaka için ortaya atmayacaktır diye düşünüyoruz. Bakalım Avengers 4‘ün gerçek adı ne zaman ortaya çıkacak? Tahminlerimizde yanılıp yanılmadığımız o zaman anlaşılacak.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı