reklamı kapat

POPÜLER

venom carnage

Venom Zehirli Öfke filmindeki Carnage gizemi

Sony’nin sinemaya aktardığı Venom Zehirli Öfke filminde birkaç sürprizin yer alması bekleniyordu. Bunlardan biri de Carnage ile ilgiliydi. Peki beklenen sürprizi görebildik mi?


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Venom Zehirli Öfke filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Venom hakkında pek çok farklı söylenti bulunuyordu. Bunlardan en fazla dikkat çekeni ise Carnage hakkındaydı. Woody Harrelson‘ın bu karaktere hayat vereceği ancak sadece ufak bir sahnede görüneceği söyleniyordu. Venom Zehirli Öfke’nin vizyona girmesiyle birlikte bu söylentilerin gerçek olduğu ortaya çıktı. Carnage filmin bonus sahnesinde yer alıyordu. Fakat burada Cletus Kasady‘nin Carnage’a dönüşmesinden önceki halini gördük. O yüzden pek de beklediğimiz gibi bir sahne olmadı diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony stüdyolarının Venom’un yanı sıra Spider-Man ile bağlantılı diğer karakterleri de beyaz perdeye taşımak istediğini biliyoruz. Görünen o ki bu süreçte bir sonraki adım Carnage filmi olacak. Ancak bu projenin değerlendirmeye alınması için önce Tom Hardy‘nin rol aldığı Venom’un gişede başarı elde etmesi gerekiyor. Filmin şimdiden aldığı eleştirileri göz önünde bulundurunca manzara pek de iç açıcı görünmüyor.

İlginizi çekebilir

Fragman