reklamı kapat

POPÜLER

Venom 2 Carnage

Venom 2 filmi için önemli Carnage gelişmesi

Venom 2 filmiyle ilgili çalışmalar devam ediyor. Yönetmenliğini Andy Serkis‘in üstlendiği film için Carnage açıklaması geldi.

Venom 2 filminin olası konusuyla ilgili pek çok teori internetteki yerini almış durumda. Andy Serkis’in Lethal Protector çizgi roman serisiyle yaptığı paylaşım ise işleri hiç kolaylaştırmıyor. Spider-Man’in sinematik evrenden ayrılığı sonrası ikinci filmde mahallenin dost canlısı örümceğini görebileceğimiz iddiaları dahi dolaşıyor. Ancak bu iddiaları biraz zayıf buluyoruz. Belki ek sahnelerde… Yeni filmin asıl beklenen ismi ise elbette Carnage. İlk filmin ek sahnesinde kendini gösteren Carnage’ı, ya da “insan formu” ile Cletus Kasady diyelim, Woody Harrelson canlandırıyordu. Filmin görüntü yönetmeni Robert Richardson, Harrelson’ın filme döneceğini kesinleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Venom 2 filminde Carnage etkisi

Richardson film için şunları söylüyor: “Andy beni aradıktan sonra bana senaryoyu yolladı. Andy’ye zaten evet diyecektim, çünkü Andy’e hep evet derim. Ama aynı zamanda filmin harika olduğunu düşünüyorum. Bu filmde Venom gibi inanılmaz bir ana karakteriniz var ve şimdi yanında Woody Harrelson yer alıyor ki kendisi küçük ‘girişini’ gerçekleştirecek elbette. Ve sonrasında Sony ve Marvel iş birliğinin neler getireceğini göreceğiz.

Serkis’in beyaz perdeye taşıyacağı Venom 2 senaryosu şimdilik gizemini koruyor. Paylaşımını yaptığı Lethal Protector ise kahramanın “kendince” bir şekilde anti-kahraman hikayesine evrileceğine işaret ediyor. Lethal Protector’da aslında fazlasıyla Spider-Man rolü bulunuyor ve Carnage ise hiç yok. Bunun yerine Venom’dan üretilmiş 5 yeni Venom versiyonu ile karşılaşıyoruz. Hayli ilginç hikayede bu yeni düşmanların yerini Carnage alacak gibi görünüyor. Esaslı bir dövüş de bizi bekliyor. Şimdilik açıklama Harrelson’ı filmde tamamen Carnage’e dönüşmüş halde görebileceğimizi işaret ediyor. Venom’un da muhtemelen şehri ondan kurtarması gerekecek. Hikayenin nasıl evrileceğini göreceğiz. İkinci film 2 Ekim 2020‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

İlk filmin fragmanı