reklamı kapat

POPÜLER

venom 2

Andy Serkis Venom 2 sessizliğini bozdu

Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Venom 2 filminin yönetmenliğini Andy Serkis’in üstleneceği netleşti. İkinci filmin yönetmeni ilk açıklamasına imza attı.

Spider-Man’in sevilen kötülerinden Venom’un solo macerası Sony stüdyoları açısından bir başarı hikayesine dönüştü. İlk film 855 milyon dolarlık gişede kazancı elde ederek beklentilerin üstüne çıktı. Sony stüdyolarının gişe kazancından yüzü gülünce Venom 2’nin yolda olduğunu tahmin etmek kolay bir hal almıştı. Önce filmin yapımcılarından Amy Pascal, Tom Hardy’nin Venom olarak geri dönüşünü doğruladı. Ardından Venom 2 için düşünülen isimlerden birinin Andy Serkis olduğu anlaşıldı. Geçtiğimiz günlerde Yüzüklerin Efendisi, Maymunlar Cehennemi ve Black Panther ile tanınan oyuncunun Venom 2’nin kamera arkasına geçeceği netlik kazandı. Başarılı isim bu durumu kendi Instagram hesabından yaptığı açıklamayla duyurmuştu. Tüm bunların ardından devam filmine dair ilk resmi açıklama da geldi.

İlk Venom 2 açıklaması

“Tom Hardy’nin Venom karakterine hayat veriyor olması benim için her şey. Eddie Brock ve Venom’un arasında başarılı bir dinamatik kurmayı başardı. Ben de kendi çekeceğim devam filminde bunu sürdürmek istiyorum. Fakat şimdiden çok fazla bir şey söylemem mümkün değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan Venom 2 hakkında herhangi bir ipucu çıkartmak mümkün değil. Fakat serinin ikinci filmde Venom’a dair en önemli detayın korunacağı sonucuna varıyoruz. Bu da bizleri fazlasıyla memnun etti. Bakalım ikinci film nasıl olacak.

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı