reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hardy’den Venom 2 için heyecanlandıran ipucu

Başrolünü Tom Hardy’nin üstlendiği ilk maceranın ardından Venom 2 filminin yolda olduğunu biliyorduk. Proje son zamanlarda yeniden gündeme gelmeye başladı. Sebebi ise yönetmen söylentileri.

Kısaca bahsetmek gerekirse ilk Venom’un beyaz perde macerası 855 milyon dolarlık gişede kazancıyla son buldu. Bu durum da Sony stüdyolarının yüzünü fazlasıyla güşdürdü. Çünkü ilk film 2018’in en çok kazandıran işleri arasında yer alıyordu. O zamandan bu yana Venom 2’nin yolda olduğunu tahmin ediyorduk. Fakat süreç geçtiğimiz günlerde başlayan yönetmen söylentileriyle birlikte netlik kazandı. Filmin yapımcılarından Amy Pascal, Tom Hardy‘nin Venom olarak geri dönüşünü doğruladı. Hatta izleyiciler ikinci filmin 2020 senesinde vizyona girebileceğini düşünüyor. Fakat bunun mümkün olması için önce Venom 2 için yönetmenin seçilmesi gerekiyor. Üstelik bu konu son zamanlarda sık sık gündeme geliyor.

Tom Hardy’den Venom 2 söylentilerini alevlendiren paylaşım

Ruben Fleischer‘in geri dönemeyeceğinin anlaşılmasının ardından pek çok isim potansiyel yeni yönetmen olarak gündeme geldi. Bunlardan en fazla dikkat çeken ise Yüzüklerin Efendisi, Black Panther ve Maymunlar Cehennemi ile tanıdığımız Andy Serkis oldu. Söylenti heyecan uyandırsa da, henüz ortada resmi bir gelişme olmadığı için haberler pek ciddiye alınmamıştı. Tom Hardy’nin kendi Instagram hesabı üzerinden Andy Serkis’in fotoğrafını paylaşması ise Venom 2 ile bağlantılı bir ipucu olarak yorumlandı. Fakat hala ortada resmi bir gelişme olmadığının altını çizmek gerekiyor. Heyecan yaratan paylaşımı haberimizin içinde görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı