reklamı kapat

POPÜLER

venom 2

Venom 2 cephesinde beklenmedik gelişme

Başrolünü Tom Hardy’nin üstlendiği Venom ikinci filmiyle karşımıza çıkacak. Fakat Venom 2 cephesinde kafa karıştıran gelişmeler yaşanıyor.

Spider-Man kötülerinden biri olan Venom, Sony stüdyoları tarafından onunla olan bağlantısı kopartılarak beyaz perdeye aktarıldı. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’in üstlendiği filmin pek çok eksiği olsa da, gişede beklenenden daha başarılı oldu. Gişe hasılatı dünya genelinde 855 milyon dolara ulaşan filmin devamının gelmesi ise kimseyi şaşırtmadı. Sony stüdyoları cephesinde yeni film için çalışmalar başladı. Beklentiler orijinal ekibin olduğu gibi geri döneceği yönündeydi. Fakat yönetmen cephesinde can sıkıcı gelişmeler yaşanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety‘nin haberine göre ilk filmin yönetmeni Ruben Fleischer büyük ihtimalle Venom 2 için geri dönemeyecek. Bunun sebebi olarak ise onun yoğun programı gösteriliyor. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından Sony stüdyolarının yeni bir yönetmen arayışına giriştiği ifade ediliyor. Fakat bu söylenenler şimdilik birer iddiadan ibaret. Sony yeni yönetmen arayışı yerine Ruben Fleischer’in programına uymayı ve Venom 2’nin vizyon tarihini ertelemeyi de tercih edebilir. Öte yandan bu gibi iddiaların stüdyolar tarafından yalanlandığı da oldu. Venom 2 cephesinde neler yaşanacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

İlgili video

Filmin fragmanı