reklamı kapat

POPÜLER

Venom

Marvel stüdyolarının kayıtlara geçmeyen Venom desteği

Marvel ve Sony arasında çıkan Spider-Man anlaşmazlığının ardından Kevin Feige‘nin kayıtlara geçmeyen Venom filmi desteği de ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Sony stüdyoları ellerindeki Örümcek Adam karakterlerini değerlendirmeye çalışıyor. Bunun ilk aşaması olarak da Tom Hardy‘nin rol aldığı Venom’a solo film çekildi. Hikaye çok beğenilmese de filmin gişesi hiç fena değildi. Bu sebeple Andy Serkis‘in yöneteceği ikinci filmin hazırlıkları başladı bile. Fakat görünen o ki Marvel stüdyolarından Sony’e pek dillendirilmeyen bir Venom desteği geldi. Bu desteğin baş kahramanı ise Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kevin Feige’den Venom desteği

Deadline sitesinin haberine göre Kevin Feige resmi şekilde olmasa da Venom’un şekillenmesine yardımcı olan isimlerden biriydi. Sony’nin Venom ve diğer kahramanları da Örümcek Adam gibi Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil edecek bir ortaklık kurmak istediği zaten biliniyordu. Marvel’ın bu isteği reddettiğini de biliyoruz. Yeni ortaya çıkan detay Kevin Feige’nin kişisel desteği oldu. Ardından filmin son versiyonunu şekillendiren isim Sony stüdyolarının başındaki Tom Rothman oldu. Tom Rothman‘ın Venom filminin kurgu odasında uzun zaman geçirdiği ve hikayeye son şekli veren isim olduğu anlaşılıyor. Buna rağmen Kevin Feige’nin hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen filme destek vermesi oldukça enteresan bir detay. Elbette bu destek hikayenin son versiyonunda ne kadar kullanıldı, bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı