reklamı kapat

POPÜLER

Venom, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacak mı?

Sony bir süre önce beklenmedik bir hamle yapmış ve Venom karakterine Tom Hardy‘nin hayat vereceğini açıklamıştı. Bu dönemde filmin Spider-Man‘den dolayısıyla da Marvel Sinematik Evreni‘nden bağımsız olacağı dile getirilmişti. Sony cephesinden yapılan son açıklamalar ise kafaları karıştırdı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Sony bir süredir Venom‘u yeniden beyaz perdeye uyarlamayı amaçlıyor. Uzun bir sessizliğin ardından önce başrol belli oldu, ardından filmi Zombieland ile tanınan Ruben Fleischer’in yöneteceği açıklandı. En fazla merak edilen nokta ise Venom’un Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı oldu. Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige daha önce bu konuda bir açıklama yapmış ve henüz Venom‘u MCU ile bağlantılı hale getirme planlarının olmadığını dile getirmişti. Yapılan son açıklama ise bunun tam aksini iddia ediyor.

FilmStarts özel bir röportaj için Marvel’dan Kevin Feige ve Sony’den Amy Pascal‘ı bir araya getirdi. Burada herkesin merak ettiği soru bir kez daha gündeme geldi. Pascal “Spider-Man ve Venom, Peter Parker için yarattığımız dünyada geçiyor. Farklı mekanlar tercih edilebilir fakat hepsi aynı dünyada yaşanıyor. Bu yüzden de bağlantılılılar.” sözlerini sarf etti. Hemen ardından Tom Holland‘ın Venom’da görünme ihtimali olduğunu dile getirdi. Onun bu açıklamaları hemen yanında oturan Kevin Feige’i de oldukça şaşırttı. Dolayısıyla şimdi hepimiz bu sözlerin ne kadar doğru olduğunu merak ediyoruz.