reklamı kapat

POPÜLER

Venom

Woody Harrelson’ın ağzından kaçırdığı Venom planları

Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Venom sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çizgi roman hayranları nasıl bir film seyredeceklerini merak ederken filme dair yeni bir gelişme ortaya çıktı. Üstelik bu gelişmeyi ağzından kaçıran Woody Harrelson oldu.

Bildiğiniz gibi bir zamanlar büyük sıkıntılarla mücadele eden Marvel, Spider-Man ve onun dünyasındaki kahramanların haklarını Sony Pictures stüdyolarına satmıştı. Daha sonra iki stüdyo anlaşma sağladı ve Örümcek Adam, Marvel Sinematik Evreni’nde de boy göstermeye başladı. Fakat diğer karakterlerin yayın hakkı hala Sony’e ait. Stüdyo da tüm bu kahramanları değerlendirmek ve yeni filmler ortaya çıkartmak istiyor.

Bu projenin ilk adımı ise Venom oldu. Başrolünde Tom Hardy‘nin yer aldığı film Spider-Man olmadan Venom’u anlatmaya çalışacak. Bir de yeni karakterleri izleyicilerle buluşturacak. Bunlardan birinin Woody Harrelson’ın hayat vereceği Carnage olacağı düşünülüyor. Bu detay resmi olarak açıklanmasa da seyircileri heyecanlandırmayı başarmıştı. Harrelson’ın son açıklamaları ise çok daha şaşırtıcı.

“Bu filmde sadece ufak bir parçada görünüyorum. Fakat biliyorsunuz bir sonraki filmde olacağım. Daha senaryoyu okumadım. Risk almış oldum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözlerinden anlıyoruz ki filmler Tom Hardy’nin Venom’uyla sınırlı kalmayacak. Hikaye Venom 2’de devam edebileceği gibi Carnage kendi filmiyle de karşımıza çıkabilir. Woody Harrelson’ın sözleri kesinlikle bir devam filmi planlandığını ortaya koyuyor ancak proje hakkında net bir bilgi vermiyor.

İlgili video

Venom fragmanı