reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Venom

Tom Hardy’li Venom’un yeni fragmanı umut vadediyor [Video]

Başrolünde Tom Hardy‘nin yer aldığı Venom filmi sonunda yeni fragmanıyla boy gösteriyor. Paylaşılan yeni tanıtımında kahramanımızın değişen görüntüsü dikkat çekiyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Sony sinema haklarına sahip olduğu Marvel kahramanlarının hepsini değerlendirmeye çalışıyor. Bunların başını da Venom çekiyor. Yasal sebeplerle Spider-Mansiz şekilde beyaz perdeye aktarılan kahramanımızın macerası değişiyor. Tom Hardy’nin rol alacağı filmde Lethal Protector çizgi romanı temel alınacak. Normalde çizgi romanlarda Spider-Man ve Venom yaşadıkları sürecin ardından barış yapmaya karar veriyordu. Eddie Brock farklı bir hayat kurmak için San Francisco‘ya taşınıyordu. Burada ise her şey San Francisco’da başlıyor. Hırslı bir gazeteci olan Eddie yasa dışı deneyler yaptığını düşündüğü Life Foundation‘ın peşine düşüyor. Böylece yolu simbiyotlarla kesişiyor.

Geliştirilen görsel efektler

Paylaşılan fragmanda ise Venom’a biraz daha yakından bakma fırsatı buluyoruz. Karakterin görsel efektleri üzerinde çalışıldığı ve iyileştirme yapıldığı net bir şekilde belli oluyor. Aynı zamanda bu anti kahramanın yetenekleri de gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eddie Brock karakterine Tom Hardy hayat veriyor. Ann Weying rolünde ise Michelle Williams yer alıyor. Onlara Riz Ahmed ve Jenny Slate eşlik ediyor. Nasıl bir film olacağını merak ettiğimiz Venom, 5 Ekim‘de vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.