reklamı kapat

POPÜLER

Venom Marvel

Venom Marvel hayranlarını üzecek

Sony’nin izleyicilerle buluşturmaya hazırlandığı Venom önümüzdeki ayların en heyecan uyandıran işlerinden biri. Fakat filme dair ortaya çıkan bir detay Marvel çizgi roman uyarlamalarını takip edenleri üzebilir.

Bildiğiniz gibi yönetmenliğini Ruben Fleischer‘in üstlendiği filmin başrolünde Tom Hardy yer alıyor. Sırf bu oyuncu tercihi bile izleyicilerin beklentisinin yükselmesine neden oluyor. En can sıkıcı yan ise hikayenin Spider-Man ile hiçbir bağlantısı olmaması. Bu sebeple Venom, Marvel Sinematik Evreni‘nin dışında kalıyor. Çizgi romanlarda alıştığımızdan farklı, kısmen orijinal bir hikayeyle boy gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzleyicilerin Venom konusundaki en büyük beklentisi filmin Deadpool ve Logan gibi çizgi roman uyarlamalarının izinden gitmesi yani yetişkinlere hitap etmesiydi. Sony’nin bu konuda kararsız olduğu, her türlü karara açık oldukları ifade ediliyordu. Belirsizlikle geçen sürenin ardından filmin Amerika’da PG-13 olarak anılan kategoriye girdiği ortaya çıktı. Bu da filmde kan, şiddet, küfür ve cinsellik içeren sahnelerin yer almadığı anlamına geliyor. 112 dakika sürecek film daha aile dostu bir havaya sahip olacak. Bu da şiddet dolu bir Venom filmi bekleyen hayranları fazlasıyla üzecek gibi görünüyor. Sony ise olabildiğince geniş bir izleyici kitlesine hitap etme peşinde. Bu değişikliğin Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olma isteğiyle bağlantılı olması da mümkün.

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı