reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10’un renk seçenekleri için “Huawei” üzerinden iddialı gönderme

Samsung‘un 2019 başında tanıtılacak Galaxy S10 ailesi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer renk seçenekleriyle alakalı detaylar karşımızda bulunuyor.

Huawei P20 Pro‘nun “Twilight” renk seçeneğini bilmeyen kalmadı. Parlak kasada çift rengi bir araya getiren bu seçenek, gerçekten oldukça göz alıcı duruyor. Huawei’den sonra Honor cihazlarda, ardından ise tüm Android dünyasında gördüğümüz bu çiftli renkli gövde tasarımı, kullanıcılar tarafından da çok beğeniliyor. İşte bu konuda bir açıklama yapan Samsung’a yakın en sağlam kaynaklardan Ice Universe, Galaxy S10’da çok güzel renk seçeneklerinin olacağını belirtiyor. Bu renklerin Huawei’nin geçişli renklerinden çok daha iyi olduğunu belirten kaynak, yeni aile için heyecanlandırıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Firma S10 ailesini siyah, beyaz, yeşil, gümüş ve pembe olmak üzere beş farklı renk ile hazırlıyor. Bilmeyenler için Samsung Galaxy S10 ailesi Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Güçlerini Snapdragon 845 ya da Samsung Exynos 9820 işlemciden alacak telefonlar, 5G bağlantıya sahip özel bir versiyonla gelecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinden başka neler biliyoruz

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç “düz” Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9