reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin önemli bir detayı daha belli oldu

Samsung‘un 2019 başında tanıtılacak Galaxy S10 ailesi merakla bekleniyor. Bugün ise modellerin önemli bir detayı daha belli olmuş durumda.

Tekrardan hatırlamak adına Samsung Galaxy S10 ailesi Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Satıldıkları yere göre güçlerini Snapdragon 845 ya da Samsung Exynos 9820 işlemciden alacak telefonlar, aşağıda değindiğimiz bazı diğer teknik farklara da sahipler. Tasarımsal olarak çerçeveleri gerçek anlamda tarihe gömecek denilen S10 ailesi, sağlam bir kaynağa göre beş farklı renk seçeneğiyle gelecek. Bu renkler eğer bir değişiklik olmazsa siyah, beyaz, yeşil, gümüş ve pembe olacak. Özellikle beyaz ve yeşilin dikkat çektiği bu bilgi, kişilere daha fazla seçme şansı tanıyacak gibi görünüyor. Firmadan S10 ailesiyle görsel konuda büyük beklenti bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinden diğer detaylar

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç “düz” Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor. Ancak bu halen tam olarak kesinleştirilemiyor. Ekrana entegre parmak izi sensörünün ise kesin olarak geleceği biliniyor.

İlgili Video

Şirketin Türkiye’de de astışa açılan en yeni modeli Galaxy Note 9