reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Gündemden düşmeyen Samsung Galaxy S10 ailesinden çok önemli bir detaylar

Samsung‘un merak edilen yeni amiral gemisi Galaxy S10, bugün gerçekten önemli detaylar ile gündeme geldi. Beklenen üç model biraz daha detaylandı.

Samsung Galaxy S10 ailesi için uzun süredir Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Şirkete yakın sağlam kaynaklara sahip Ice Universe, modellerin en önemli donanımlarını yani ekranlarını detaylandırıyor. Buna göre SM-G970 kod adlı en düşük modelde 5,8 inç düz ekran yer alıyor. SM-G973 kod adlı orta seviye modelde ise 5,8 inç kavisli ekran kullanılıyor. Ailenin en üstünde yer alan SM-G975 kod adlı modelde ise 6,44 inç kavisli ekran bulunuyor. Yeni modelleriyle Galaxy S8 ve Galaxy S9’da kullanılan tasarımını değiştireceğine kesin gözüyle bakılan firma, modelleri 2019 başında tanıtmaya hazırlanıyor. Bu üç modele ek olarak Samsung’dan Beyond 2 5G modeli de geliyor. Spesifik pazarlara açacağı belirtilen bu model, temelde 5G destekli Galaxy S10 olarak geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi çok merak ediliyor

Ancak firmadan şimdilik Galaxy F olarak isimlendirilen katlanabilir bir akıllı telefon da geliyor. 2019 ya da 2018 sonunda görücüye çıkarılacak model, yeni bir dönemin başlangıcını oluşturuyor. Katlanabilir akıllı telefon tarafında Huawei, Oppo, Lenovo, LG ve Xiaomi gibi isimler de aktif olarak çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

En yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9