reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin önemli bir detayı daha netleşti

Samsung‘un merak edilen Galaxy S10 ailesi, bugün önemli bir konuyla daha gündeme geldi. Modellerin renk konusu netlik kazandı.

Geçen gün ikinci jenerasyon NPU birimine sahip Exynos 9820 işlemciyle geleceklerini duyduğumuz dört modelden oluşan Samsung Galaxy S10 ailesi, bugün renk detayıyla karşımızda bulunuyor. Sağlam kaynaktan gelen bilgiye göre aile “siyah, beyaz, yeşil, pembe ve gümüş/gri” renk seçenekleriyle geliyor. Yani kişilere toplam beş farklı seçeneği sunacak firma, modellerine S10 Lite, S10 ve S10+ (Ayrıca 5G özel versiyon) isimlerini verebilir deniyor. Ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimseyecek aile, bir sorun olmazsa 2019 başında resmi olarak lanse ediliyor. Tasarımsal olarak Galaxy S9 ailesinden farklı olacak Samsung Galaxy S10 ailesi, gerçekten oldukça merak ediliyor. Firma bu modele ek olarak bir de katlanabilir Galaxy F üzerinde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesin nasıl bir kamera sistemiyle geliyor?

Beyond 2’de yer alacak üçlü kamera sistemi, ortaya çıktığı kadarıyla “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kurulumunu kullanıyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4 um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1 um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en güncel amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 9