reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinden renk seçenekleri dahil yeni bilgiler

2019 başında lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için yeni bilgiler ortaya çıktı. Aile gün geçtikçe daha detaylı hale geliyor.

Samsung Galaxy S10, üç farklı model halinde geliyor. Dün duyduğumuz kadarıyla bu modellerden “standart” olan 5,8 inç düz ekran üzerine kuruluyor. Aynı zamanda 5,8 inç kavisli ekran üzerine kurulan bir “premium” modelin de yolda olduğu belirtiliyor. Ailenin en üstünde yer alacak modelin ise 6,2 inç kavisli ekran ile tasarlandığı belirtiliyor. SamMobile’ın yayımladığı yeni bilgiler ise ilk olarak ailenin renk seçeneklerini kesinleştiriyor. Buna göre aile kesin olarak siyah, yeşil, beyaz ve sarı renk seçenekleriyle geliyor. Bu renklerin hepsini her markete getirmeyeceği belirtilen firma, bu renklere ek olarak Huawei P20 Pro gibi geçişli bir renge de sahip olabilir deniyor. Ancak bunların çıkıştan sonraya bırakılmış olabileceği de tahmin ediliyor. Bu üç versiyonu tanıttıktan sonra 5G destekli bir S10 versiyonu duyuracağı söylenen firma, yine kesin olarak ailede ekrana entegre parmak izi sensörü kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi büyük bir merak konusu

Ön kamerayı içerisine alan bir ekran deliğiyle karşımıza çıkacak telefonların, henüz kaça satılacağı bilinmiyor. Ancak yeni ailede uygun fiyatlı bir modelin olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu modelin 64 GB dahili depolama ile geleceği de ortaya çıkanlar arasında yer alıyor. Aile üçlü arka kamera üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu