reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung’un yeni bir Galaxy S10 versiyonu daha ortaya çıktı

Samsung‘un 2019 başında tanıtılacak Galaxy S10 ailesi hakkında yeni bilgiler var. Bu sefer geleceğe yönelik özel bir versiyon gündemde bulunuyor.

Bilmeyenler için Samsung Galaxy S10 ailesi Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Güçlerini Snapdragon 845 ya da Samsung Exynos 9820 işlemciden alacak telefonlar, bugün bir versiyon daha kazanmış durumda. Sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre Samsung, 5G bağlantıya sahip özel bir Galaxy S10 modeli de satışa sunmak istiyor. 5G antenin yüksek maliyeti nedeniyle ayrı çıkarılacak bu modelin, direkt olarak ailenin en gelişmişi olan Beyond 2 üzerine kurulacağı söyleniyor. Biliyorsunuz 5G bağlantı konusunda büyük adımlar atılıyor. Bu gelecek furyanın gerisinde kalmak istemeyen firma, ayrı bir versiyon ile mantıklı bir yolu seçmiş gibi görünüyor. Ortak olarak ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacak telefonlar, gündemden de düşmüyor. Firma S10 ailesini siyah, beyaz, yeşil, gümüş ve pembe olmak üzere beş farklı renk ile hazırlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinden şu bilgiler de var

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç “düz” Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor.

İlgili Video

Şirketin en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 9