reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesine yönelik yeni bilgiler

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemden düşmüyor. Sürekli olarak gündemde tutulan modellerin bu sefer ekran boyutlarına yönelik bilgiler var.

Samsung Galaxy S10 ailesi firmanın geleceği için büyük önem arz ediyor. Mobil tarafta düşen gelir ve satışlarını bu aile ile artırmak isteyen firma, biliyorsunuz üç farklı model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Söylendiği kadarıyla bu modellerden “standart” olan 5,8 inç düz ekran üzerine kuruluyor. Aynı zamanda 5,8 inç kavisli ekran üzerine kurulan bir “premium” modelin de yolda olduğu belirtiliyor. Ailenin en üstünde yer alacak modelin ise 6,2 inç kavisli ekran ile tasarlandığı belirtiliyor. Ayrıca firmanın bu modellerde M9 olarak isimlendirilen yeni nesil AMOLED ekranlar kullanacağı söyleniyor. Galaxy S9 ve Note 9’da M8 AMOLED kullanan firma, M9 ile yeni bir organik materyale geçiş yapıyor. Bu sayede yeni ekranların daha iyi parlaklık ve renk sunacağı söylenenler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi firma için birçok ilke imza atacak

Gerçekten çok merak edilen yeni aile, 2019’un başında lanse edilecek, mart ayında da satışa sunulacak deniyor. Henüz satış fiyatları hakkında pek bilgi gelmeyen telefonlar, kesin olarak üçlü arka kamera ve ekrana entegre parmak izi sensörü gibi detaylar da taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Çift çentikli ilginç akıllı telefon