reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik dikkat çeken yeni paylaşım

Samsung Galaxy S10 ailesi çıkışları yaklaştığı için gündemden düşmüyor. 2019’un ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak aile, tasarımsal konuda detaylanmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi, artık herkesin bildiği üzere dört farklı modelden oluşuyor. Sağlam kaynaklardan Evan Blass ise karşımıza üç modeli çıkarıyor. Aşağıdaki görselde 5,8 inç ekranlı S10 Lite, 6,1 inç ekranlı S10 ve 6,4 inç ekranlı S10+ yer alıyor. Ancak Blass bu paylaşımı için özellikle bir açıklama yapıyor. Bu taslak tasarımın kılıf üreticilerinin beklentileri üzerine kurulduğu belirtiliyor. Yani gövde tasarımlarının Samsung tarafından farklı hazırlanmış olma ihtimali bulunuyor. Yine de bu tasarım oldukça gerçekçi görünüyor. Sadece ekrana entegre kameraların merkezde değil yanlarda olması bekleniyor. Çerçeveleri bu görsellerde olduğu gibi oldukça ince tasarlanacak telefonlar, Galaxy S8 ile geçilen bu gövde tasarımında sınırları zorluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesindeki en dikkat çekenlerden birisi kesinlikle 5G model

Samsung Galaxy S10 5G modeli, 2019’un ilk çeyreği içerisinde kesin olarak geliyor. Bu modelin 5G destekli Snapdragon X50 modem üzerine kurulacağı belirtiliyor. Bildiğimiz kadarıyla 12 GB RAM, 1 TB depolama ve seramik arka bölüm ile yolda olan telefon, büyük önem arz ediyor. 2019’da Snapdragon 855 işlemci ile 5G desteğini sunacak onlarca telefon bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni akıllı telefonlardan Honor 10 Lite