reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2

Son dönemdeki en ilginç akıllı telefon Vivo NEX 2 için önemli haber

Çift ekranıyla fark yaratmaya hazırlanan Vivo NEX 2 için en önemli detay belli oldu. Resmi görüntüleri de ortaya çıkan model, çok iddialı geliyor.

Halen bir ihtimal NEX Dual Screen şeklinde de isimlendirilme ihtimali bulunan Vivo NEX 2, açıklandığı kadarıyla 12 Aralık tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Daha önce 11 Aralık’ta geleceği belirtilen telefon, bir gün gecikmesine rağmen yolda bulunuyor. Akıllı telefon, yayımlanan resmi basın görsellerinde de görebileceğiniz üzere çift ekran üzerine kuruluyor. İkinci ekran nedeniyle bir ön kamera taşımayan telefonun, arkası gerçekten çok dikkat çekici duruyor. Ana kamerası F1.3 diyafram değerine sahip üçlü kamera modülünü telefonun arka ekranına indiren firma, burada halka şeklinde özel bir aydınlatma da kullanıyor. Arkasındaki ekran 5,5 inç, önündeki ise 6,59 inç boyuta sahip denilen telefonun, ekrana entegre parmak izi sensörüne de sahip olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Global pazara da çıkacağı söylenen telefon ile tanışmamıza çok az kalmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX 2 hangi teknik detaylara sahip?

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve üst seviyede 10 GB RAM‘den alacağı söylenen telefon, arka kamerasında TOF sensörüne de sahip olacak. Kısaca hatırlamak adına bu TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. Bu sensörün Samsung Galaxy S10 ailesinde de yer alacağı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 serisi