reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2

Çift ekranıyla fark yaratan Vivo NEX 2 modelinden resmi görseller

Son günlerde sık sık gündeme gelen Vivo NEX 2 için resmi görseller paylaşıldı. Bu görseller ile modelin genel hatları netleşmiş durumda.

Resmi olarak Vivo NEX Dual Screen şeklinde de isimlendirilme ihtimali bulunan Vivo NEX 2, resmi görseller ile karşımızda bulunuyor. 11 Aralık tarihinde tanıtılması beklenen telefon, görebileceğiniz üzere çift ekranıyla fark yaratıyor. Arka ekran nedeniyle bir ön kamera taşımayan, ön kamerası olmadığı için de bir çentiği ya da ekran deliği olmayan telefon, gerçekten inanılmaz ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Genel olarak oldukça şık duran telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olduğu da gelen bilgiler arasında yer alan cihaz, Çin pazarı dışında da satılacak deniyor. Bu tasarım çizgisiyle oldukça dikkat çekecek telefonun, ucuz olması ise beklenmiyor. Vivo, global pazara fiyat belirleme konusunda diğer firmalardan farklı bir yol izliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2

Vivo NEX 2 teknik olarak şu detaylara sahip olacak deniyor

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve üst seviyede 10 GB RAM‘den alacağı söylenen ancak Snapdragon 855 (8150) ile geleceği tahmin edilen telefon, arka kamerasında TOF sensörüne de sahip olacak deniyor. Bu TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlgili Video

Telefonu canlı canlı gösteren video