reklamı kapat

POPÜLER

Çift ekranlı Vivo NEX Dual Display Edition parçalarına ayrıldı [Video]

Çift ekranlı Vivo NEX Dual Display Edition parçalarına ayrıldı [Video]

Çift ekranıyla 2018’in en ilginç modellerinden Vivo NEX Dual Display Edition, JerryRigEverything tarafından parçalarına ayrıldı. Gelin modelin için yakından bakalım.

JerryRigEverything, yaptığı en zorlu sağlamlık testi sonrasında bu sefer Vivo NEX Dual Display Edition modelini parçalarına ayırdı. Sağlamlık testinden rahatlıkla geçen telefon, tamir edilebilirlik konusunda ise pek kullanıcı dostu görünmüyor. Çift ekranlı nedeniyle ekranları koruya camlara zarar vermeden açmanın zor olduğu telefon, yine de yüksek ısı ile açılabiliyor. Ekranı gövdeye bağlı değilken de çalışan telefon, içerisinde özel bir sürpriz barındırmıyor. İçini açması zor olmasına rağmen pilini değiştirmenin kolay olduğu Vivo NEX Dual Display Edition, ince gövdesindeki birim alandan sonuna kadar yararlanıyor. Bağlantı noktaları oldukça standart olan telefon, burada 3.5 mm kulaklık girişini bile barındırıyor. İçerisinde termal macun kullanılmadığı ve bu açıdan yoğun kullanımda ısınarak performans kaybı yaşayabileceği söylenen akıllı telefon, yukarıdaki videoda da görebileceğiniz arkasındaki ana kamerasında optik sabitleme yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX Dual Display Edition modelinin diğer detayları şöyle

Öndeki ekran 6,39 inç boyutta 1080×2340 piksel Super AMOLED. Arkadaki ekran ise 5,49 inç boyutta 1080×1920 piksel Super AMOLED. Bu iki ekranı birleştirdiği için bir ekran çentiği ya da ön kamerası bulunmayan Vivo NEX Dual Display Edition, gerçekten çok şık görünüyor. Telefonun arkasında üçlü bir kurulum yer alıyor. Burada 12 megapiksel F1.7 (Optik görüntü sabitleme) + 2 megapiksel F1.8 + 3D TOF sensörü yer alıyor. 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie üzerinde çalışan Funtouch OS 4.5 ile çıkıyor. Telefon gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve tam 10 GB RAM‘den alıyor.