reklamı kapat

POPÜLER

Vİvo "The Waterdrop
Vİvo "The Waterdrop
Vİvo "The Waterdrop

Daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip Vivo akıllı telefon geliyor!

Akıllı telefon pazarının en yenilikçi isimlerinden Vivo, MWC 2019’da karşımıza daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip akıllı telefonla çıkacak gibi görünüyor.

Ekrandan çıkan ön kameraya sahip NEX modeliyle büyük ses getiren Vivo, hatırlarsınız en son karşımıza NEX Dual Display Edition ile çıkmıştı. Çift ekranlı bu akıllı telefon modeliyle de dikkat çeken firma, şimdi The Waterdrop kod isimli bir modelle gündeme geliyor. İlk taslak görselleri sağlam kaynak Ice Universe tarafından paylaşılan bu model, yukarıda da dediğimiz gibi tasarımıyla fark yaratacak bir noktada yer alıyor. Pazarda daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olduğu söylenen model, tamamen kavisli bir gövdeyle hazırlanmış gibi duruyor. Tasarımı Üç Cisim Problemi kitabındaki kozmik dedektörden ilham alınarak yapıldığı belirtilen telefon, LetGoDigital tarafından hazırlanan aşağıdaki konseptin bir benzerini gerçek anlamda karşımıza çıkaracak izlenimi yaratıyor. Yakında detaylanması beklenen modelin, MWC 2019 fuarında görücüye çıkarılacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Vİvo "The Waterdrop

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX Dual Display Edition yılın en önemli modellerinden

Öndeki ekran 6,39 inç boyutta 1080×2340 piksel Super AMOLED. Arkadaki ekran ise 5,49 inç boyutta 1080×1920 piksel Super AMOLED. Bu iki ekranı birleştirdiği için bir ekran çentiği ya da ön kamerası bulunmayan Vivo NEX Dual Display Edition, gerçekten çok şık görünüyor. Telefonun arkasında üçlü bir kurulum yer alıyor. Burada 12 megapiksel F1.7 (Optik görüntü sabitleme) + 2 megapiksel F1.8 + 3D TOF sensörü yer alıyor. 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie üzerinde çalışan Funtouch OS 4.5 ile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın büyük ses getirdiği ilk NEX modeli