reklamı kapat

POPÜLER

AMD Radeon VII

Dünyanın ilk 7 nm oyuncu grafik kartı: AMD Radeon VII

AMD, CES Fuarı’nda dünyanın ilk 7 nm teknolojisiyle üretilen oyuncu grafik kartı AMD Radeon VII’yı tanıttı. Yeni grafik kartı özellikle en yeni AAA, eSpor ve sanal gerçeklik (VR) oyunları gibi performansa ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap ediyor.

AMD Radeon VII, AMD Radeon RX Vega 64’ya göre 2 kat daha fazla bellek, 2.1 kat daha fazla bellek bant genişliği, ortalamada yüzde 29’a kadar daha yüksek oyun performansı ve içerik üretimi uygulamalarında yüzde 36’ya kadar daha fazla performans sunuyor.

AMD Radeon VII, en yüksek çözünürlüklerde, normalin üzerinde kare oranları için maksimum ayarları mümkün kılıyor. Aynı zamanda 1080p, ultra geniş 1440p ve 4K çözünürlüklerlde kesintisiz ve yüksek tazeleme oranlı HDR oyun deneyimi sunuyor. Bununla birlikte keskin ve canlı görüntü sağlayan 8K monitörlerde, yeni nesil fotoğraf ve görsel içerik üretimi uygulamalarını da mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AMD’den konu hakkında açıklama

AMD Kurumsal Başkan Yardımcısı Radeon Teknoloji Grubu Genel Müdürü Scott Herkelman, yeni grafik kartı ile ilgili şunları söyledi “AMD Radeon VII, bugüne kadar ürettiğimiz en yüksek performanslı oyuncu grafik kartı. Ultra yüksek kaliteli görseller, ödün vermeyen performans ve büyüleyici oyun deneyimleri isteyen oyuncular, içerik üreticiler ve meraklılar için geliştirildi.”

AMD Radeon VII grafik kartı ile 3 oyun hediye

AMD’nin “Raise the Game Fully Loaded” paketiyle birlikte AMD, AMD Radeon VII grafik kartı veya Radeon VII ile güçlendirilmiş bir PC satın alanlara, heyecanla beklenen Resident Evil 2, Devil May Cry 5 ve Tom Clancy’s The Division 2 oyunlarının PC sürümlerini hediye edecek. Ayrıca diğer seçili Radeon grafik kartı veya Radeon™ ile güçlendirilmiş PC’ler de çeşitli hediye oyunlarla geliyor.

AMD Radeon VII grafik kartı 7 Şubat’ta 699 dolardan satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

CES 2019’da sergilenen Samsung Space monitör