reklamı kapat

POPÜLER

Vivo APEX 2019

Daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olacak Vivo APEX 2019’un en önemli detayı belli oldu

Akıllı telefon pazarının yenilikçi isimlerinden Vivo, APEX 2019 akıllı telefon modelini tanıtmak için gün sayıyor. Çok yakında gelecek telefon için heyecan yaratıyor.

Ekrandan çıkan ön kameralı NEX ve kısa süre önce gelen çift ekranlı NEX Dual Display Edition ile çok ses getiren Vivo, bu sefer  The Waterdrop olarak da geçen APEX 2019 modeli üzerinde çalışıyor. Yayımlanan resmi poster paylaşımına göre kesin olarak 24 Ocak tarihinde lanse edilecek telefon, biliyorsunuz sürekli olarak daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olacak açıklamaları ile gündeme geliyor. Posterde üstü kapalı da olsa gösterilen bu tasarım, daha önce de paylaştığımız LetsGoDigital imzalı yukarıdaki konsept gibi dört kenardan da kavisli bir gövde üzerine kuruluyor. Biliyorsunuz şu an sadece sağ ve sol kenardan kavisli modeller karşımıza çıkıyor. Üstten ve alttan kavis ile bu konuda bir ilke imza atacak Vivo APEX 2019, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Daha önce tasarımının Üç Cisim Problemi kitabındaki kozmik dedektörden ilham alınarak yapıldığı belirtilen model, sade ancak en karmaşık telefon olarak nitelendiriliyor. Telefonu üretmenin oldukça karışık olduğu söyleniyor.

Vivo APEX 2019

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo APEX 2019 çok dikkat çekecek gibi duruyor

Modelin teknik detayları bilinmiyor. Ancak APEX 2019’un en az 6 GB RAM ve Snapdragon 855 işlemciyle gelmesi bekleniyor. Fiyatın ise oldukça yüksek olacağı açıkça görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Hazırlanmış en pahalı ve özel Nokia 6500