reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Apex 2019

Devrimsel model Vivo Apex 2019’un tam ekran parmak izi sensörünü gösteren etkileyici video [İzle]

Kısa süre önce resmi olarak lanse edilen Vivo Apex 2019, bünyesinde gerçekten harika duran bir tam ekran parmak izi sensörü taşıyor.

Meizu Zero ile beraber büyük ses getiren devrimsel model Vivo Apex 2019, gerçekten ilginç bir model. Çünkü telefon bünyesinde tam ekran çalışan bir entegre parmak izi sensörü taşıyor. Biliyorsunuz günümüzde ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip modeller ekranın sadece tek bir noktasında algılama yapabiliyor. Vivo Apex 2019 ise bunu ortadan kaldırarak yukarıdaki videoda görebileceğiniz üzere (1:30’dan sonra) tüm ekranı sensör haline getiriyor. Kullanıcıların oldukça beğendiği bu yapı, gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Fiziksel bir buton, normal şarj girişi ya da kulaklık portu taşımayan telefon, görüyorsunuz bir ekran çentiği ve ön kameraya da sahip değil. Arkasına yerleştirilen manyetik bağlantı üzerinde şarj edilebilen cihaz, satışa çıktığı zaman büyük talep görecek gibi duruyor. Modelde gerçekten yenilikçi dokunuşlar yer alıyor.

Vivo Apex 2019
Vivo Apex 2019
Vivo Apex 2019
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo Apex 2019 şu teknik detaylara sahip

Ses üretimi için piezoelektrik altyapı ile ön yüzünü kullanan model, 6,39 inç AMOLED ekranla geliyor. İnce çerçeveleriyle göz dolduran Apex, arkasında 12 megapiksel + 13 megapiksel çiftli kamera sistemi taşıyor. Ön kamerası olmayacak gibi duran (Son sürümde gövdeden çıkabilir) modelin, kablosuz şarj desteğine sahip olup olmadığı da henüz bilinmiyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve 12 GB RAM‘den aldığı söylenen telefonun, dahili depolaması ise 256 GB seviyesinde karşımıza çıkıyor. Pil kapasitesi gizemini koruyan Apex‘in MWC 2019 kapsamında sergileneceği söyleniyor.