reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Apex 2019

Çok merak edilen Vivo APEX 2019 hakkında çok ilginç tasarım detayı

Son haftalarda sık sık gündeme gelen Vivo APEX 2019, tasarımsal olarak gerçekten yeni bir dönemi başlatacak gibi görünüyor.

Geçen ay tanıtılan çift ekranlı NEX Dual Display Edition modelini unutturacak gibi duran The Waterdrop kod adlı Vivo APEX 2019, biliyorsunuz resmi olarak 24 Ocak tarihinde lanse ediliyor. Bu açıdan tanışmamıza çok az kalan telefon, sürekli olarak daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olacak açıklamaları ile gündeme geliyor. LetsGoDigital imzalı aşağıdaki konsept gibi dört kenardan da kavisli bir gövde üzerine kurulan telefon, sağlam kaynak Ice Universe imzalı paylaşıma göre bünyesinde bir buton ya da yan taraflarında delik taşımıyor. Genel olarak metal sabunları andırdığı söylenen telefon, çok ilginç olacak izlenimi yaratıyor. Kavisli tasarımı yeni bir seviyeye çıkaracak gibi duran Vivo APEX 2019, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Tasarımının Üç Cisim Problemi kitabındaki kozmik dedektörden ilham alınarak yapıldığı belirtilen model, sade ancak en karmaşık telefon olarak nitelendiriliyor. Hatırlarsınız telefonu üretmenin oldukça karışık olduğu söyleniyor.

Vivo Apex 2019
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo APEX 2019 çok büyük bir ekrana sahip olmayabilir

Yapısı gereği telefonun biraz daha kompakt bir boyutta karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. APEX 2019’un en az 6 GB RAM ve Snapdragon 855 işlemciyle gelmesi ve oldukça pahalıya satılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Oldukça dikkat çeken katlanabilir tablet konsepti