reklamı kapat

POPÜLER

Vivo APEX 2019

Görülmemiş bir tasarıma sahip olacak Vivo APEX 2019 modeline özel ilginç reklam kampanyası [Video]

Son günlerin en çok merak edilen akıllı telefon modeli Vivo APEX 2019, ilginç bir reklam kampanyası ile gündemde yer alıyor.

Gündemden düşmeyen The Waterdrop kod adlı Vivo APEX 2019, resmi olarak 24 Ocak tarihinde lanse ediliyor.  Oldukça merak edilen telefon, kısa süre önce firmanın gerçekleştirdiği bir reklam kampanyası ile kişilerin karşısına çıkarıldı. Ancak firma bu kampanya kapsamında kişilerin telefonu görmesine değil dokunmasına izin verdi. Bunun için özel bir kutu hazırlayan Vivo, bu hamlesiyle kişilerin model hakkındaki ilk izlenimlerini görsel hissiyatı aradan çıkararak elde etmiş durumda. Peki Vivo APEX 2019 modeline dokunan kişiler ne gibi yorumlar yapıyor? Bir kişi telefonun büyük bir çakıl taşını andırdığını söylüyor, diğeri ise metal sabuna benzetiyor. Bünyesinde hiçbir buton ve şarj / kulaklık girişi yer almayacak denilen telefon, bu açıdan gerçekten farklı bir noktada yer alıyor. Genel olarak yukarıda görebileceğiniz metal sabuna benzer bir gövdesi bulunacak denilen model, dört kenardan kavis ile büyük ses getirecek izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo APEX 2019 çok özel bir model olacak gibi görünüyor

En az 6 GB RAM ve Snapdragon 855 işlemciyle gelmesi beklenen Vivo APEX 2019, kablosuz şarj ve ekrana entegre parmak izi teknolojileriyle donatılacak. Butonlar yerine ise dokunmatik bölümlerin tercih edileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.