reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel’ın yıldızı Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo’yla dalga geçti

Captain Marvel karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Brie Larson ağzından kaçırdığı detaylarla meşhur olan ve Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo ile dalga geçti.

Eğer Marvel yıldızlarını yakından takip ediyorsanız, Tom Holland ve Mark Ruffalo‘nun Avengers dünyasına dair detayları gizli tutmakta sıkıntı yaşadığını biliyorsunuzdur. Hatta Mark Ruffalo, Thor Ragnarok filminin özel gösteriminde yanlışlıkla Instagram canlı yayını açmış ve oldukça zor bir duruma düşmüştü. Yakında vizyona girecek Captain Marvel filminin yıldızı Brie Larson da bu durumla dalga geçmekten geri durmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi mart ayının başında Captain Marvel sonunda izleyici karşısına çıkacak. Geri sayım devam ederken filmin tanıtım çalışmaları da hız kazanıyor. Captain Marvel’ın oyuncuları son olarak Empire dergisine kapak oldu. Brie Larson bu gelişmeyi Mark Ruffalo‘ya taş atarak duyurdu. Kendi Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Açıkçası Empire dergisinin kapağını paylaşarak Captain Marvel filmiyle alakalı spoiler veriyor muyum bilmiyorum fakat 2019’da birilerinin Mark Ruffalo’nun görevini üstlenmesi gerekiyor” sözlerine yer verdi. Bakalım Brie Larson’ın bu sözleri karşısında Mark Ruffalo sessizliğini bozacak mı?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı