reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame Captain Marvel

Avengers Endgame yönetmenlerinden Captain Marvel açıklaması

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine az bir zaman kala filmin yönetmenleri Captain Marvel’daki değişiklik hakkında konuştu. Kafa karıştıran detayların ardındaki nedenleri açıkladı. Olayların pek de iddia edildiği gibi olmadığı anlaşıldı.

Bildiğiniz gibi Captain Marvel, Avengers Endgame’de ve kendi filminde çok farklı görünüyor. Özellikle saçlarının uzun olması ve makyajlı olması fazlasıyla dikkat çekmişti. Russo kardeşlerin Brie Larson‘ın tercihlerine müdahale ettiği ve onu izleyiciler tarafından daha fazla kabul görecek bir hale sokmaya çalıştıklarını iddia edenler olmuştu. Joe ve Anthony Russo kamera arkasındaki süreci anlatarak bu iddiaları yalanladı.

“Fragmanlardaki sahneyi Captain Marvel’ın çekimlerinin başlamasından önce çekmiştik. O dönemde Brie Larson Carol Danvers karakterinin özünü bulmaya çalışıyordu. Saçı ve makyajına dair tercihler ona ve Avengers Endgame’in makyaj ekibine ait. Captain Marvel filminin çekimleriyle birlikte karakteri daha derinlemesine bir şekilde keşfetmeye başladığını ve farklı tercihler yaptığını düşünüyorum. Bir sanatçı olarak farklı tercihler yapma hakkına sahip.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki MCU‘nun en yeni kahramanı olarak anabileceğimiz Captain Marvel’ın dış görünüşüne dair tüm kararlar Brie Larson’ın kendisine ait. Onun Russo kardeşler tarafından yönlendirilmesi veya daha fazla sevilmek adına değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Elbette tüm detaylar filmin 26 Nisan’da vizyona girmesiyle netlik kazanacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı