reklamı kapat

POPÜLER

Örümcek Adam

Eski Örümcek Adam’dan enteresan süper kahraman açıklaması

Orijinal Örümcek Adam serisinin başrolünü üstlenen Tobey Maguire geçtiğimiz günlerde enteresan bir açıklamaya imza attı. Süper kahraman filmlerine bakışı hayranları fazlasıyla şaşırtacak türden.

Tobey Maguire hayat verdiği Spider-Man ile kocaman bir neslin çizgi romanlarla ve Marvel dünyasıyla tanışmasına vesile oldu. Bu sebepten hala büyük bir kitlenin gözünde en iyi Örümcek Adam olarak yerini koruyor. Fakat onun üzerine iki farklı Peter Parker daha seyrettik. Karakteri devralan son isim Tom Holland oldu. Hayranların bir kısmı onu Spider-Man Far From Home’da sürpriz bir sahneyle görmek istiyor. Ancak Tobey Maguire onun yerine farklı bir süper kahramana hayat vermeye daha sıcak bakıyor gibi görünüyor. The Hollywood Reporter tarafından gerçekleştirilen röportajda ona yeniden bir süper kahraman olmak isteyip istemediği soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi:

“Kafamda şu rolü canlandırırım bunu canlandırmam diye bir kısıtlama yok. Genel olarak istediğim her türlü rolü oynarım. Bir role evet demem için kafamdaki belli kalıplara uyması gerekmiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tobey Maguire oldukça üstü kapalı şekilde konuşsa da, gelecekte farklı bir süper kahramana hayat vermeye sıcak baktığını ifade ediyor. Daha önce Spider-Man’i canlandırmış olmasının buna engel olmadığını ortaya koyuyor. Açıkçası onu farklı bir kahraman olarak izlemek oldukça garip olur. Kendisi gönüllerde orijinal Örümcek Adam olarak kalmaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı