reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Andrew Garfield’ın Spider-Man itirafı

Beyaz perdede Spider-Man karakterine hayat veren isimlerden biri olan Andrew Garfield aradan geçen zamanın ardından ufak bir itirafta bulundu.

Geç gelen Spider-Man itirafı

Çizgi roman filmlerini yakından takip edenlerin iyi bildiği üzere şimdiye kadar sinemada üç farklı Örümcek Adam izledik. Karakter o kadar çok kez sıfırlandı ki, bir süre sonra takip etmesi oldukça zor bir hal aldı. Tom Holland’dan hemen önce Andrew Garfield Peter Parker olarak boy göstermişti. Kimileri onun versiyonunu çok sevdi, kimileri sevmedi. Tobey Maguire’den sonra rolü devralan ve iki film boyunca karşımıza çıkan Andrew Garfield Örümcek Adam hakkında tatlı bir itirafta bulundu. Cinemablend‘in haberine göre Peter Parker’a hayat vermekten fazlasıyla mutluydu. Hatta karakterin hala büyük bir hayranı! Sevilen oyuncu hislerini şu sözlerle ifade etti:

“Spider-Man’e hayat vermek benim profesyonel hayatımda önemli bir deneyimdi. Hala karakterin büyük bir hayranıyım ve hala çok seviyorum. Kısa süreliğine de olsa Örümcek Adam olmak güzeldi. Kabul etmem gerekiyor ki, o dönemde kendimi şahane hissetmeme neden olmuştu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örümcek Adam hayat vermesi en keyifli süper kahramanlardan biri. Hem eğlenceli, hem de dinamik. Bu yüzden Peter Parker’ı canlandırmak istemeyecek oyuncu sayısının çok az olduğuna inanıyoruz. Aradan geçen yıllara rağmen Andrew Garfield da karakterin hayranlarından biri olduğunu öğrenmek çok güzel.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman