reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Marvel yıldızı Tom Holland’ın komik Spider-Man itirafı

Spider-Man karakteriyle karşımıza çıkan Tom Holland, Marvel ve Sony arasında ara buluculuk görevi üstlenmişti. Oyuncu aradan geçen zamanın ardından bu döneme dair komik bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Marvel ve Sony stüdyoları arasında Örümcek Adam anlaşmazlığı patlak vermişti. Karakterin artık Marvel Sinematik Evreni’nde yer almaması söz konusuydu. Fakat aradan geçen birkaç haftalık sürecin sonunda problem çözüldü. Bu aşamada serinin başrolünü üstlenen Tom Holland‘ın büyük bir sorumluluk altına girip, iki stüdyo arasında köprü görevi gördüğünü öğrenmiştik. Görünen o ki genç oyuncu arabuluculuk yaparken biraz sarhoşmuş.

Tom Holland’ın Spider-Man arabulucuğu

“Telefonum çaldığında üç bardak içmiştim. Öncesinde de pek bir şey yememiştim. Sonra telefonum çaldı ve tanımadığım bir numara olduğunu gördüm. Arayan kişinin Disney CEO’su Bob Iger olabileceğini düşündüm. Ancak sarhoştum ve telefonu açmamam gerektiğini düşünüyordum. Babam bir şey olmayacağını düşünerek beni telefonu açmaya ikna etti. Telefonda bana verdikleri bu imkan için teşekkür ettim. Spider-Man konusunda varolan düzeni bir şekilde devam ettirebileceğimize inandığımı ifade ettim. Bu konuşmanın ardından bir sürü telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Konuştuğum kişilerden biri Tom Rothman’dı. Onun bu süreçte hayati bir önemi olduğunu söyleyebilirim. İki farklı stüdyonun başındaki isimlerin süreçle ilgili benim fikrimi sorması çok ilginçti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu keyifli hikayenin Marvel hayranlarının istediği şekilde bitiyor olması bizleri mutlu ediyor. Spider-Man 3’ü heyecanla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Black Widow filminin ilk fragmanı