reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Netflix’in Hızlı ve Öfkeli dizisinden aksiyon dolu tanıtım [Video]

Son yılların en sevilen sinema serilerinden Hızlı ve Öfkeli televizyona taşınıyor. Netflix’te ekrana gelecek olan Fast & Furious: Spy Racers yeni tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz senenin bahar aylarında heyecan verici bir gelişme yaşanmış ve Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasının televizyona da taşınacağını öğrenmiştik. Netflix ile DreamWorks Animation ortaklığında hazırlanan proje bir animasyon dizi çıktı. Projenin orijinal ismi ise Fast & Furious: Spy Racers olarak açıklandı. Hızlı ve Öfkeli dizisiyle ilgili daha önce paylaşılan bilgiler sayesinde biiyoruz ki hikayenin odağında ergenlik çağlarını yaşayan Tony Toretto olacak. Tony, Vin Diesel‘in hayat verdiği Dom’un ufak kuzeni olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu genç adam beyaz perdede inanılmaz maceralar yaşayan kuzeni Dom Toretto’ya özeniyor. Yarışları kazanmanın kanında olduğuna inanıyor. Onun bu hırsının üstüne bir de hükümet tarafından gizli bir görev alması ekleniyor. Genç Tony arkadaşlarıyla birlikte bir yarış organizasyonunun içine sızacak ve büyük bir suç örgütünü çökertmek için mücadele verecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli animasyon dünyasına taşınıyor

Bu yeni hikayeyle birlikte Hızlı ve Öfkeli’nin dünyası hem animasyon formatında karşımıza çıkacak hem de daha genç bir kitleye hitap edecek. Tanıtımıyla karşımıza çıkan bu animasyon serinin baş yazarlığını Tim Hendrick ve Bret Haaland üstleniyor. Tony Toretto’nun Dom’un genç kuzeni olması dışında animasyon serinin Hızlı ve Öfkeli serisiyle bağlantısı olacak mı, bilmiyoruz. Fast & Furious: Spy Racers ilk sezon bölümleriyle 26 Aralık‘ta Netflix’teki yerini alacak. Merakla beklenen bu animasyon dizi için paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.