reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Netflix’in Hızlı ve Öfkeli dizisinden ilk tanıtım [Video]

Beyaz perdenin en uzun ve aksiyon dolu serisi olan Hızlı ve Öfkeli yakında Netflix ekranlarına taşınacak. Geçtiğimiz sene duyurulan animasyon dizisinden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

Yeni Hızlı ve Öfkeli macerası

Geçtiğimiz sene bahar aylarında yeni bir projenin yolda olduğunu sizlere duyurmuştuk. Fakat bu sefer bahsi geçen proje Hobbs And Shaw gibi bir yan hikaye değildi. Aksine Netflix’te boy gösterecek bir animasyon seriydi. Netflix ile DreamWorks Animation ortaklığında planlanan projenin odağı ergenlik çağlarını yaşayan Tony Toretto olacak. Tony, Vin Diesel’in hayat verdiği Dom’un ufak kuzeni olmasıyla ön plana çıkacak. İnanılmaz maceralar yaşayan kuzenine özenecek ve bir anlamda onların açtığı yoldan ilerleyecek. Üstelik genç Tony hükümet tarafından görevlendirilecek. Arkadaşlarıyla birlikte bir yarış organizasyonunun içine sızacak ve büyük bir suç örgütünü çökertmek için mücadele verecek. Böylece Hızlı ve Öfkeli’nin dünyası hem animasyon formatında karşımıza çıkacak hem de daha genç bir kitleye hitap edecek.

Adı Fast & Furious: Spy Racers olarak açıklanan animasyon serinin baş yazarlığını Tim Hendrick ve Bret Haaland üstleniyor. Tony Toretto’nun Dom’un genç kuzeni olması dışında animasyon serinin Hızlı ve Öfkeli serisiyle bağlantısı olacak mı, bilmiyoruz. Fakat Netflix’teki bu projenin çoktan tanıyıp sevdiğimiz kahramanların animasyon versiyonlarını sürpriz olarak karşımıza çıkartması fazlasıyla olası görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fast & Furious: Spy Racers ne zaman Netflix’te seyirci karşısına çıkacak, henüz bilmiyoruz. Tahminler 2019 senesi içinde olacağı yönünde. Bu animasyon seri için paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.