reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli netflix

Netflix’ten şaşırtan Hızlı ve Öfkeli müjdesi

Sinemanın en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli macerasına beyaz perde dışında devam etmeye hazırlanıyor. Üstelik bu heyecan uyandıran haberin kaynağı Netflix.

Sekiz filmdir devam eden Hızlı ve Öfkeli aynı ekibin maceralarını beyaz perdeye taşımayı sürdürmüştü. Fakat geçtiğimiz sene yeni bir spin-off projesi duyuruldu. Hobbs And Shaw ismiyle anılan projede Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol alacağı öğrendik. Hatta vizyon tarihi olarak 26 Temmuz 2019 duyuruldu. Bu gelişmeyle Hızlı ve Öfkeli dünyasının genişleyeceğini anlamıştık fakat bir sonraki gelişme beklemediğimiz bir yerden yani Netflix’ten geldi.

The Hollywood Reporter’ın haberine bakılırsa Hızlı ve Öfkeli yeni projeyle birlikte animasyon dünyasına taşınacak. Bu beklenmedik gelişmenin arkasında ise Netflix ile DreamWorks Animation arasındaki anlaşma yatıyor. Bu beş senelik sözleşme kapsamında 14 farklı proje geliştirilecek. Elbette en fazla dikkat çeken iş ise Hızlı ve Öfkeli animasyonu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan ilk detaylara bakılırsa animasyon serinin kahramanı ergenlik çağlarını yaşayan Tony Toretto olacak. Kuzeni Dom ve onun arkadaşlarının atıldığı maceralara fazlasıyla özenecek. Böylece onların açtığı yoldan ilerlemeye başlayacak. Şimdilik bu serinin isminin ne olacağı veya ilk sezonun ne zaman ekrana geleceği belli değil. Bakalım nasıl bir hikaye izleyeceğiz?

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı