reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Dwayne Johnson’dan şaşırtan Hızlı ve Öfkeli 9 açıklaması

Beyaz perdenin sevilen isimleri arasında yer alan Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli 9 filmiyle ilgili serinin hayranlarını üzecek bir açıklama yaptı.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli serisi giderek genişliyor, yan hikayelerle yola devam ediyor. Bunun ilk aşaması olarak Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol aldığı Hobbs and Shaw‘ı izleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde de serinin kadın kahramanlarına odaklanan yeni bir filmin geleceği duyuruldu. Kısacası her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Fakat bu yan projeler ana serinin kan kaybetmesine neden oluyor. En azından Dwayne Johnson‘ın son açıklaması bu yöne işaret ediyor. The Rock geçtiğimiz günlerde MTV News‘a konuştu. Hobbs karakterini Hızlı ve Öfkeli 9‘da göremeyeceğimizi şu sözlerle açıkladı:

“Hızlı ve Öfkeli serisi için planımız her zaman bu dünyanın büyümesi ve genişlemesi yönündeydi. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin çekimleri için hazırlıkla son hız devam ediyor ve biz bu hikayeye dahil değiliz. Henüz onuncu filmde ne olur, bilmiyorum. Her şey mümkün. Çünkü Hobbs ve Dom arasında hala bitmemiş bir mesele var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Hızlı ve Öfkeli 10 beklenen hesaplaşmaya ev sahipliği yapabilecek mi? Unutmadan Hobbs & Shaw filminin 2 Ağustos 2019‘da vizyona gireceğini hatırlatalım. Onun hemen arkasından 10 Nisan 2020‘de Hızlı ve Öfkeli 9 izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

The Fast and the Furious 8 fragmanı