reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson Hobbs & Shaw

Dwayne Johnson’dan Hobbs & Shaw bekleyenlere fragman müjdesi

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın rol aldığı Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminden ilk tanıtımın çok yakında izleyici karşısına çıkacağı belli oldu.

Hızlı ve Öfkeli beyaz perdenin en uzun serisi olmaya and içmiş gibi görünüyor. Asıl serinin yanı sıra pek çok yan hikaye duyuruluyor. Bunlardan iki Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olacak. Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba gibi isimlerin rol aldığı film şimdiden büyük heyecan uyandırıyor. The Rock’ın Instagram hesabı üzerinden duyurduğu gelişmeler de bu heyecanı fazlasıyla körüklüyor.

Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminden ilk fragmanın çok yakında izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Amerikan televizyonundaki en büyük etkinlik olan Super Bowl devre arasında sayısız fragmanı ve özel reklamı seyircilerle buluşturuyor. Bu seneki Super Bowl maçı 3 Şubat’ta gerçekleşecek. Dwayne Johnson’ın açıklamasına göre Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’ın fragmanı da devre arasında görücüye çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini John Wick, Atomic Blonde ve Deadpool 2 ile tanıdığımız David Leitch’in üstlendiği Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminin 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Onun hemen arkasından 10 Nisan 2020’de Hızlı ve Öfkeli 9 izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı